Шановний Відвідувачу!

Дякую, що Ви завітали сюди. Запрошую Вас ознайомитися з гуманітарними проектами, які реалізовує наша команда. Це різні за тематикою ініціативи, які, однак, мають спільну рису – всі вони не комерційні та не політичні.

Ми створили цей сайт для пошуку однодумців-волонтерів, які могли б долучитись до реалізації наших добрих справ. Можливо, Вас зацікавить діяльність Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS або дослідження життєвих цінностей, які здійснює інститут «Відповідальне суспільство»; можливо – фан-рух Національної Збірної України з футболу «Вірні збірній!», підтримка біатлону або ж наші освітні проекти. Можливо, Ви зацікавитесь підтримкою ідей Ініціативи «21 листопада», учасником якої я маю честь бути.

Через авторизацію на цьому сайті в розділі, який Вас зацікавив, Ви можете повідомити про своє бажання в той чи інший спосіб долучитись до конкретної справи. Також сайт містить контактну інформацію про координаторів програм, тож Ви маєте змогу зв'язатися з ними безпосередньо.

Якщо Ви маєте ідеї або конкретні проекти і шукаєте ресурси для їхньої реалізації, Ви можете звернутись до Інституту «Відповідальне суспільство» з запитом про їхню підтримку на засадах співфінансування. Розглядатимуться проекти, які не є політичними, не передбачають одержання прибутку і спрямовані на модернізацію певної сфери громадського життя.

Також ми будемо вдячні за будь-які зауваження з метою покращення вже наявних ініціатив.

Переконаний, що люди доброї волі мають координувати свої зусилля, адже тоді ми зробимо більше Добра!

З повагою,

Андрій Мацола.

Перейти до проектів