Фан-рух «Вірні збірній»

«Вірні збірній» — рух свідомих та відповідальних фанатів Національної збірної команди України з футболу. Вболіваючи красиво й щиро, вони дарують команді шалену підтримку на домашніх та виїзних матчах.

На початку 2017 року новий преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу компанія «Перша приватна броварня» за підтримки Федерації футболу України ініціювала створення фан-руху «Вірні збірній».

У багатьох державах уболівання за Національну збірну — невід'ємний та оригінальний складник національної культурної ідентичності. Бразилія, Шотландія, Німеччина, Ісландія, Бельгія, Мексика... Варто лише вимовити назву збірної — і в уяві одразу оживає картинка не лише з гравцями на зеленому полі, а й з уболівальниками на трибунах чи просто на вулицях.

Тепер і в Україні формується фан-рух, який зовсім скоро стане візитівкою країни на міжнародній арені, — «Вірні збірній». Уже сьогодні він об’єднує понад 10 000 вболівальників у справжню збірну, яка підтримує наших гравців незалежно від результату конкретного матчу й показує, що українці вміють уболівати красиво та від усього серця.

Фани «Вірні збірній» мають свої традиції: відкриття українських фан-посольств на виїзних матчах, обов’язковий візит до місцевих дітей з благодійною допомогою і товариська гра з уболівальниками команди-суперника.

Фанати «Вірні збірній» організували фан-марш, який став одним з наймасовіших в історії України. У Харкові в день матчу Україна-Туреччина 6 500 шанувальників футболу пройшли понад 2 км до стадіону «Металіст», дружно виконуючи Гімн України під акомпанемент гучних барабанів.

«Вірні збірній» — це перші в історії українського футболу вболівальники, що летіли на виїзний матч одним літаком разом з командою та ФФУ. Фани вирушили на підтримку своєї збірної до Ісландії. Завдяки проекту «Вірні збірній» команда отримала гарну підтримку і на трибунах, і на вулицях Рейк’явіка, якими уболівальники пройшли маршем.Наступний проект
Освітні проекти