Діючі проекти

Соціальні проекти, створені з ініціативи чи за підтримки Андрія Мацоли.

Освітні проекти

Один із головних напрямків діяльності Андрія Мацоли — забезпечення якісної середньої та вищої освіти й організація системного самонавчання для молоді. Громадський діяч є ініціатором та дієвим співавтором низки освітніх проектів, покликаних створити відкритий простір для професійної підготовки всіх охочих.

Детальніше Детальніше

Розвиток громадянського суспільства

В умовах внутрішніх реформ громадянське суспільство — важлива складова у розбудові сильної демократичної держави. Тому суспільні інститути стали обов’язковим чинником, який забезпечує сталий розвиток України.

Детальніше Детальніше
Розвиток громадянського суспільства

Відродження духовної спадщини

Андрій Мацола активно допомагає у відродженні традицій православ'я, підтримує Українську Православну Церкву та сприяє відновленню церков і монастирів з особливим історичним духовним значенням.

Детальніше Детальніше

Центр практичної допомоги захисникам України Axios

Місія Центру Axios — швидка й системна реінтеграція демобілізованих захисників України у мирне життя. Задля цього громадська організація надає безкоштовні послуги з психологічної та юридичної підтримки, професійного зростання та продуктивної зайнятості учасникам війни на сході України, а також членам їхніх родин та волонтерам.

Детальніше Детальніше

Фан-рух «Вірні збірній»

«Вірні збірній» — рух свідомих та відповідальних фанатів Національної збірної команди України з футболу. Вболіваючи красиво й щиро, вони дарують команді шалену підтримку на домашніх та виїзних матчах.

Детальніше Детальніше