Відродження духовної спадщини

Андрій Мацола активно допомагає у відродженні традицій православ'я, підтримує Українську Православну Церкву та сприяє відновленню церков і монастирів з особливим історичним духовним значенням.

Андрій Мацола є меценатом Української Православної Церкви Київського Патріархату впродовж багатьох років. Про рівень підтримки Церкви з боку Андрія Мацоли красномовно свідчить наступна оцінка Святійшого Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета — слова, сказані в 2016 році: «Андрій Мацола – єдиний меценат Київського Патріархату. Так, в Київському Патріархаті є багато меценатів, але меценат всього Київського Патріархату — один».

Андрій Мацола є офіційним ктитором (покровителем) афонського монастиря Симонопетра, з яким тісно пов’язане життя видатного українця Св. Паїсія Величковського (1722–1794) – православного старця, схиархимандрита, аскета й організатора монашого життя. Також Андрій Мацола підтримує й деякі інші монастирі на Афоні.

На знак особливої вдячності афонські ченці піднесли Андрію Мацолі безцінний подарунок – образ Святої Рівноапостольної Марії Магдалини з часточкою її святих мощей з нетлінної Десниці (правої руки) – священної реліквії

Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про освітні проекти Андрія Мацоли, стати їхнім учасником або допомогти в їхній реалізації як волонтер, будь ласка, авторизуйтесь на сайті через соціальну мережу Facebook

Наступний проект
Центр практичної допомоги захисникам України Axios