​Візит делегації Православної Церкви України до США триває

"Візит делегації Православної Церкви України до США триває. Домовляємося про співпрацю, налагоджуємо зв’язки з впливовими людьми та організаціями", - таку заяву зробив на своїй сторінці у facebook член делегації Андрій Мацола.

"Мушу сказати, що спілкування з людьми, які мають колосальний досвід у благодійності й комунікаціях, надихає та заряджає упевненістю. Я абсолютно переконаний, що ми рухаємося в правильному напрямку.

В суботу Митрополит Епіфаній отримав Athenagoras Human Rights Award. Під час і після церемонії нагородження ми багато спілкувалися з гостями заходу – впливовими американськими діячами. Приємно бачити той непідробний і щирий інтерес до Фонду з боку американців не лише українського походження.

Познайомився й поспілкувався з доктором Ентоні Лімберакісом – національним командором Ордену Святого апостола Андрія – Архонтів Вселенського Патріархату в Америці. Домовилися про можливість підписання меморандуму про співпрацю між Фондом та Орденом. Це дуже впливова православна організація в Америці з величезним досвідом у меценатстві. Цей досвід буде корисний для розбудови ефективної роботи Митрополичого Фонду. У свою чергу їм цікавий досвід Української Церкви у відстоюванні інтересів Православ'я.

Під враженням від спілкування з Джорджем Джиджикосом, впливовим американським консультантом. Довгий час він посідав ключові посади в Білому Домі при Джоржі Буші та Дональді Трампі. Джордж також є бізнесменом, він володіє компанією “Telion Corp”, яка спеціалізується на PR, управлінні й плануванні заходів. Джордж Джиджикос брав участь в більшості виборчих кампаній республіканської партії, включно з президентськими.

На жаль, у світі панує неоднозначне ставлення до благодійних фондів, у зв’язку з їхньою не завжди прозорою діяльністю. Існують певні бар’єри, які ми відчули навіть під час спілкування тут. Щоб подолати ці бар’єри, ми попередньо домовилися з Джорджем про співпрацю. Він готовий зайнятися розробкою позиціонування Фонду та сприяти побудові його позитивного іміджу закордоном, зокрема займатися організацією комунікаційних кампаній в США і не лише. Крім того, ми можемо залучити його до формування стратегії фонду на найближчих 5 років.

Радий був також ближче поспілкуватися з Юрієм Чопівським – легендарним українським благодійником і меценатом. Саме він на початку незалежності два роки оплачував утримання офісу для українського посольства у Вашингтоні. Молодій державі тоді просто бракувало на це коштів. Пан Юрій є президентом Фундації родини Чопівських і є одним із спонсорів української програми при Стенфордському університеті. Було приємно й корисно зустріти однодумців за тисячі кілометрів від дому", - розповідає Андрій Мацола.

Повернутися до проекту
Відродження духовної спадщини