Андрій Мацола спільно з каналом 1+1 дають шанс українським танцюристам проявити себе на міжнародному рівні

13:09 06.09.2021 Андрій Мацола
180

Відомий українький бізнесмен та меценат Андрій Мацола спільно з каналом 1+1 запустили проект “Танцюй серцем”, про це на своїй сторінці у facebook написав Андрій Мацола.

"Безпрецедентний проект “Танцюй серцем” стартував під час учорашньої телевізійної прем‘єри нового сезону шоу Танці з зірками. Це була хвилююча й довгоочікувана мить. Разом з каналом 1+1 ми даємо шанс українським танцюристам проявити себе на міжнародному рівні — взяти участь у найпрестижнішому в світі танцювальному турнірі Blackpool Dance Festival.

Окрім незабутньої атмосфери, цей турнір вже десятки років славиться незмінно чесним, об’єктивним суддівством. Судді — одна з візитівок Блекпулу — видатні сцеціалісти Британії, які вже досягли високих результатів як виконавці танцю.

Українську пару-переможницю «Танцюй серцем», яка поїде на Blackpool Dance Festival 2022, визначать зіркові судді Катерина Кухар, Влад Яма та Maksim Chmerkovskiy.

Всі ми вчора мали нагоду спостерігати, як відходять на другий план особисті симпатії, коли судді аналізують номер участників; як легко в будь-якій постановці за всіма декораціями, режисурою та спецефектами, які зачаровують глядача, вони бачать саму суть — танець; і як, попри слова мотивації та підтримки, їхні оцінки відображають танцювальний стан пар. Саме таке суддівство чекає й на учасників «Танцюй серцем» вже за дев‘ять тижнів.

Але вже від сьогодні хореографи шоу на чолі з Оленою Шоптенко чекають відео всіх, хто вміє танцювати й мріє про підкорення кращих світових паркетів-сцен.

Завантажуйте відео свого танцю на сторінці конкурсу https://bit.ly/3zOToKE і доведіть усьому світу, що українці вміють йти до своєї мети", - написав Андрій Мацола.


Повернутися до проекту
Відродження духовної спадщини