"Люди — наш головний актив, а молодь — рушій розвитку", - Андрій Мацола

15:08 31.08.2020 Андрій Мацола
347

"Дослідники кажуть, що до пандемії та карантину фіксували здебільшого низьку лояльність молоді до роботодавців, карантин запустив зворотній процес. Проте ми в ППБ ніколи цього не відчували, люди — наш головний актив, а молодь — рушій розвитку", - про це днями зробив допис у себе у facebook відомий український бізнесмен та громадський діяч Андрій Мацола.

Перша приватна броварня 80% команди — молоді люди. З частиною з них ми разом починали 16 років тому, дехто приєднався до компанії протягом цих років і професійно зріс з нами. Значна частина наших людей працює в компанії 5 і більше років. Чому так?

Тут є три фактори, які, на мою думку, грають ключову роль.

Найперше: основний принцип, яким ми завжди керувалися і продовжуємо керуватися у відносинах працівник-компанія — це принцип абсолютної свободи працівника. Так було до пандемії та карантину, так є й зараз. Ми ніколи не обмежували й не обмежуємо людей. Це стосується як робочого графіка (без “від і до”) чи робочого місця (з дому чи офісу), так і свободи думки чи ініціатив. Головне — якісно робити свою роботу й нести особисту відповідальність за свої рішення та проекти. А свобода для молоді — фундамент світогляду.

Друге. В наш час молодим людям неможливо нав’язати будь-яку думку, їх можна тільки переконувати й надихати — і в першу чергу, власним прикладом. Це те, що ми робимо з моменту заснування “Першої приватної броварні” — показуємо реальну історію: як з ідеї можна збудувати національну компанію, яку з кожним роком все більше поважають.

І третє — сьогодні світ настільки відкритий в сфері комунікацій, що жоден процес, жодну подію, якого б характеру вони не були, неможливо приховати. А, отже, сенс має лише чесність та відкритість. Перед собою, своєю командою, клієнтами, споживачами. Щирість молодь відчуває одразу, адже вміння розібратися, де правда, також ключова особливість молодих поколінь", - зазначив Андрій Мацола.Повернутися до проекту
Центр практичної допомоги захисникам України Axios