"Незалежність починається з людей і тримається на людях", - Андрій Мацола

21:08 25.08.2019 Андрій Мацола
169

Відомий бізнесмен та громадський діяч Андрій Мацола привітав українців та Україну з Днем Незалежності. Про це відомий пивовар написав на своїй сторінці у facebook.

"Незалежність починається з людей і тримається на людях. Згідно з останнім опитуванням, абсолютна більшість наших співгромадян – 83% – підтримують незалежність України. Це неймовірно тішить. Любити Батьківщину – цілком природно й правильно. Добре, що нові покоління українців переймають у старших цю любов. Важливо, щоб далі вони передали її вже своїм дітям. Незалежність – це не абстрактна константа, її потрібно здобувати, утримувати, підкріплювати. Причому щодня і кожному з нас. Є в незалежності одна особливість. Її легко втратити. Той, хто прагне полегшити собі життя, перекладаючи свою відповідальність на інших, жертвує власною свободою. Спершу втрачається незалежність особистості, далі родини, і, як наслідок, – громади та всієї країни. Тому незалежність – це щоденна робота кожного з нас і в усіх вимірах: духовному, інтелектуальному, моральному, матеріальному. Кожен день року має бути днем незалежності.

Потрібно пам’ятати – завжди знайдуться ті, хто зазіхає на твою свободу самостійно визначати власне майбутнє. Тож, цінуймо свою незалежність й оберігаймо її!

Зі святом, українці!", - зазначив Андрій Мацола.

Повернутися до проекту
Центр практичної допомоги захисникам України Axios