"Підприємництво — природний стан українців", - Андрій Мацола

10:09 17.09.2019 Андрій Мацола
91

"Підприємництво — природний стан українців. Просто нас змушували про це забути. Поколіннями нам казали: покладатися на власний розум і власну працю — це погано, навіть небезпечно", - пише про підприємницьку діяльність відомий український бізнесмен Андрій Мацола на своїй сторінці у facebook.

"На щастя, підприємництво викорінили з нас не до кінця. Далі будуть цифри. Як підприємець я люблю цифри, особливо позитивні)

Цього року Україна посіла п’яте місце у глобальному рейтингу країн з найбільшим рівнем доходів фрілансерів. Порівняно з минулим роком їхні доходи зросли на 36%.

А ще Київ піднявся на 29 позицій в оновленому рейтингу стартап-країн і міст по всьому світу. У попередньому такому рейтингу Київ посідав 63 місце, а тепер — 34-е. Україна загалом піднялася на чотири позиції і тепер є 31-ю країною за кількістю стартапів.

Крім того, понад 30 українських компаній вже продали свої франшизи. Про це свідчать дані Української асоціації франчайзингу. Наголошую, продали не бізнес, а саму ідею бізнесу, його суть.

Зміни відбуваються постійно і поступово. Через цю поступовість ми не завжди їх зауважуємо. Тим більше, позитивні зміни не такі помітні, як “зрада”.

Особисто мене тішать ці зрушення в бізнесі, і, впевнений, таких прикладів змін ще багато" - додав Андрій Мацола.

Повернутися до проекту
Відродження духовної спадщини