Соціальний мультимедійний проект «Переможці» підтримав відомий меценат Андрій Мацола

14:03 02.03.2017 Андрій Мацола
1184

У 2017 році соціальний мультимедійний проект «Переможці», присвячений ветеранам АТО, які втратили частини тіла у військових діях на Сході, оновлюється, набирає потужних обертів та масштабу. Всього в проекті відтепер задіяно понад 30 учасників. Наразі завершується фотосесія героїв у студії Олександра Мордерера і Тетяни Рубльової для спеціального благодійного випуску VIVA! Переможці та оновленої експозиції виставки. Разом з ветеранами АТО на протезах та візках в проекті беруть участь і чемпіони-параолімпійці.


Цього року “Переможці” звертають увагу на якісну психологічну та фізіологічну, зокрема, спортивну, реабілітацію для ветеранів, які повертаються до мирного життя після поранень, а також на розвиток спортивного протезування в Україні. Допомогти розвивати проект, який надихає всіх нас не здаватися, діяти та перемагати, одразу відгукнувся відомий меценат Андрій Мацола.

Соломія Вітвіцька, куратор соціального мультимедійного проекту «Переможці»: «Важливо, коли люди на одній хвилі. Коли зустрічаються вперше, але одразу знаходять спільну мову, бо мають спільні цілі та пріоритети. А ще важливо, коли в успішних бізнесменів є час і бажання допомагати, а його команда вміє швидко реагувати на нові виклики і розставляти пріоритети. Рада вітати Андрія Мацолу з нами в проекті! Це справді для нас та для наших героїв важлива підтримка і в досить складний момент. Андрієві близька наша тема, він допомагає у працевлаштуванні ветеранів АТО та робить багато добрих справ. Справжній патріот. У нас великі плани, в тому числі – нові прем’єри “Переможців” в Україні та світі».

В минулому році з ініціативи Андрія Мацоли в Києві розпочав роботу Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS. Основні його завдання співзвучні з цілями “Переможців” – допомогти ветеранам АТО повернутися до мирного життя. Центр AXIOS робить це зокрема через працевлаштування бувших військових, адже заняття улюбленою справою мотивує, дає впевненість та приносить задоволення. В рамках співпраці з “Переможцями” Центр AXIOS не лише підтримає ряд активностей проекту (виставковий тур Україною та світом, презентація на НСК “Олімпійський” і т.д.), але й спрятиме працевлаштуванню його учасників, а ще – придбає для них нові протези.

Я завжди захоплювався людьми, які попри біль та втрати, не нарікали на життя, не ображалися на всіх довкола, не опускали руки. Я захоплююсь людьми, які попри найважчі складнощі знаходять в собі сили боротися і перемагати. Саме такі Люди, Люди з великої літери, звертаються до нашого центру AXIOS. Саме таких, загартованих, але незламних хлопців, я зустрів на проекті “Переможці”, – розповідає Андрій Мацола, засновник Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS. – Спілкуючись з ними, розумієш, наскільки сильні вони – і духовно, і фізично. Наша задача – допомогти їм жити повноцінним життям, зробити їх щасливими. Це не складно. Достатньо просто підтримати, поділитися своїми можливостями, та найголовніше – бути другом.

Щоб мотивувати та надихнути “Переможців” на нові перемоги, в тому числі й спортивні, Андрій Мацола запросив хлопців взяти участь у фан-русі «Вірні збірній» та підтримати Національну збірну України з футболу в матчі проти Хорватії, що відбудеться вже 24 березня в Загребі. До Хорватії вирушає команда ветеранів АТО з протезами, дехто з хлопців разом з іншими українськими вболівальниками зіграє в товариському матчі проти хорватських фанів.

Нагадаємо, що завдяки великій громадській підтримці соціальний мультимедійний проект «Переможці», який стартував у лютому 2016 року, буде оновлено та продовжено цього року. Ініціатори та організатори: ТСН (новини на телеканалі 1+1) і журнал VIVA! Куратор проекту: Соломія Вітвіцька. Партнери: благодійна організація «Серце воїна» на чолі з Романом Торговицьким, Клініка Доктора Валіхновського (Valikhnovski MD), Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS, Національний комітет спорту інвалідів України (Паралімпійській комітет), Міністерство закордонних справ України, а також Run Ukraine. Головний редактор Іванна Слабошпицька готує другий благодійний спецвипуск журналу VIVA! Переможці. Проект присвячено ветеранам АТО з надзвичайними можливостями, які втратили кінцівки під час бойових дій на сході країни, але не втратили сили духу та жаги до життя; які тренують тіло, гідно пройшли всі випробування, надихають інших не здаватися, ставлять перед собою великі цілі в мирному житті.

Усього в проекті вже за рік налічується 320 виставкових днів, 23 500 кілометрів, 14 виставок, 70 000 відвідувачів. Далі буде.


Повернутися до проекту
Розвиток громадянського суспільства