"Шлях до високого результату частіше прокладений через власні невдачі та труднощі", - Андрій Мацола

12:03 12.03.2019 Андрій Мацола
104

У шведському місті Естерсунді на чемпіонатi світу з біатлону українець Дмитро Підручний приніс Україні перше історичне "золото" в чоловічих змаганнях.

"Будь-яка наполеглива, кропітка праця не може не увінчатися успіхом. Шлях до високого результату частіше прокладений через власні невдачі та труднощі, значно рідше — через власні перемоги", - прокоментував велику перемогу Дмитра Підручного на своій сторінці у facebook ініціатор фан-руху "Вірні збірній" Андрій Мацола.

"Це було непросто — старт на 17 сек пізніше лідера гонки. Неочікувано — українські біатлоністи ще жодного разу не піднімалися на вершину світового подіуму.

Дмитро потрапив в збірну України з біатлону в 2012 році. Якраз тоді компанія Перша приватна броварнярозпочала свою співпрацю з Федерацією біатлону України і продовжує її сьогодні. Нашою головною метою є розвиток найбільш видовищного зимового виду спорту, і з самого початку нашою умовою співпраці було використання спонсорських внесків компанії виключно на тренування спортсменів. Канада, Німеччина, Австрія, скандинавські країни — кращі траси доступні нашим біатлоністам. За ними лише праця й жага до перемоги. І результат та успіх прийдуть. Вчорашня гонка в шведському Естерсунді це довела. За сім років Підручний не втратив ні бажання перемогти, ні наполегливості в щоденній праці. Кожна невдача перетворювалася на кращий результат вже на наступних змаганнях, аж поки цей результат не став золотим.

Тепер важливо пам’ятати, що наступна перемога також буде непростою, проте її чекатимуть. А значить, її закономірність треба довести", - додав Андрій Мацола.

Повернутися до проекту
Фан-рух «Вірні збірній»