Відбувся старт першого системного виробництва крафтового пива в Україні

16:05 03.05.2018 Андрій Мацола
1731

В Україні відбувся старт першого системного виробництва крафтового пива. Це історичний момент для пивоварної індустрії України, і одночасно — візуалізація давньої мрії Андрія Мацоли.


На цій світлині всесвітньо відомий пивовар з Данії Андерс Кіссмайєр наливає перший келих крафтового пива, звареного на заводі Андрія Мацоли у Львові, даючи тим самим старт першому системному виробництву крафту в Україні.

" Так, у нас багато невеликих крафтових броварень, які роблять хороший продукт, і багатьох творців крафту я дуже поважаю. Але треба бути відвертим: крафтової пивоварні, яка працювала б за стандартами лідерів цієї індустрії в США і в Європі, поки не було. Відмінність Insider Craft Hub від невеликих пивоварень — системність. А значить — гарантія стабільної якості, ідентичного смаку в кожній пляшці. Але найбільше мене радує, що тепер ексклюзивне пиво з неймовірно цікавими смаками буде доступне простим українцям по всій країні, тому що ми даємо цьому продукту головний козир, який відрізняє його від інших гравців на ринку крафту, — свою величезну, налагоджену дистриб'юторську мережу, яка працює як годинник. А це означає, що рідкісне пиво малими тиражами добереться до ключових точок по всій країні. Різноманітність сортів — це окрема розмова. Наприклад, пиво з кавою і шоколадом, кавуном, грейпфрутом, молоком — все це нові смаки. Мій фаворит — пиво з лісовим горіхом. Це справжнє свято смаку: начебто п'єш пиво, але при цьому смак якийсь казковий, дуже приємний. Ну а для любителів «крафтової класики» Андерс Кіссмайєр зварив легендарний IPA (India Pale Ale) — пиво, в якому дуже багато хмелю, і яке перевертає з ніг на голову ваше уявлення про цей напій своїм багатим, насиченим смаком з приємною гіркуватістю. IPA — найпопулярніший сорт в США. До недавнього часу такий вибір смаків у нас можна було побачити тільки в деяких елітних супермаркетах, але тепер ця розкіш вже дуже скоро з'явиться в звичайних магазинах вашого міста. Перші партії вже готові до відгрузки. Тепер кожен українець зможе, як мінімум, розширити свій пивний кругозір і долучитися до популярної культури, яка розвинена в багатьох країнах. Навіть не сумніваюся в тому, що багато хто з вас закохається в цей чудовий напій", - розповідає Андрій Мацола на своїй сторінці у Facebook https://www.facebook.com/MatsolaAndriy/videos/1022878127860056/


Повернутися до проекту
Центр практичної допомоги захисникам України Axios