12 березня в КПБА лекцію "Філософія віри" прочитав Олександр Кривоносов

11:03 14.03.2020 Освітні проекти
2001

12 березня 2020 року в Київській православній богословській академії в рамках проекту «Публічний лекторій» лекцію прочитав громадський діяч, викладач, військовий Олександр Сергійович Кривоносов.

Доповідь була присвячена темі: «Філософія віри». В ході лекції доповідач поділився своім баченням щодо розуміння віри не тільки через призму християнства, але і ісламу.

" Віра немає національної чи конфесійної приналежності, віра лежить в особистості", - зазначає Олександр Сергійович Кривоносов.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.

Повернутися до проекту
Освітні проекти