13 лютого лекцію в Київській православній богословській академії прочитав Костянтин Савчук

13:02 16.02.2020 Освітні проекти
861

13 лютого 2020р. в Київській православній богословській академії(КПБА) відбулась чергова відкрита лекція в рамках проекту "Публічний лекторій".

Лекцію на тему "Правове регулювання співробітництва України з НАТО" прочитав кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького Національної академії наук України Костянтин Олександрович Савчук.Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Фото прес-служби КПБА.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.

Повернутися до проекту
Освітні проекти