14 листопада в КПБА лекцію прочитав Богдан Засадний

13:11 16.11.2019 Освітні проекти
268

14 листопада 2019р. в залі вченої ради Київської православної богословської академії (КПБА) відбувся черговий захід в рамках проекту «Публічний лекторій» - спільної ініціативи КПБА та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство».


Цього разу публічну лекцію «Бухгалтерський облік і звітність релігійних організацій» прочитав доцент, завідувач кафедри обліку та аудиту Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Богдан Засадний.

У своєму виступі Богдан Засадний розкрив основні принципи бухгалтерського обліку для релігійних організацій, розповів, як вести фінансову, податкову та управлінську звітність.

Фото прес-служби КПБА.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.

Повернутися до проекту
Освітні проекти