24 жовтня в КПБА в рамках проекту "Публічний лекторій" лекцію прочитав​​ Кирило Стеценко

10:10 25.10.2019 Освітні проекти
397

24 жовтня в Київській православній богословській академії в рамках проекту "Публічний лекторій" лекцію прочитав Стеценко Кирило Вадимович - відомий український скрипаль, композитор, культуролог, музичний і телевізійний продюсер, педагог і громадський діяч. Заслужений артист України, лауреат всеукраїнських та всесоюзних конкурсів скрипалів, доцент, завідувач кафедри шоу-бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.

Кирило Вадимович виклав доповідь на тему: "Суспільна місія української церкви і музики".

На початку лекції доповідача представив ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк.

В ході лекції Кирило Стеценко розповів про сутність музики, як спосіб наблизити людину до найвищого, до абсолютно, до Бога. Класична та академічна музика, на думку доповідача, по своїй суті являються формою служіння Богу, а більшість творів К.Стеценка - це церковна музика.

Послухати публічну лекцію Кирила Стеценка прийшли семінаристи, викладачі КПБА, а також гості.

Наприкінці лекції Кирило Вадимович подарував Київській православній богословській академії свою книгу "Духовні твори".

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.Фото прес-служби КПБА.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.

Повернутися до проекту
Освітні проекти