28 лютого в КПБА з лекцією "Роль соціальних мереж у сучасному суспільстві" виступив Євген Кузик

28 лютого у Київській православній богословській академії(КПБА) в рамках проекту "Публічний лекторій" виступив Євген Кузик - засновник інформаційної платформи з підтримки медичної реформи «medreform.in.ua», засновник проекту зі збереження навколишнього середовища «Kyivschoolrecycling», співзасновник проекту з популяризації спорту «Runday».

Євген Кузик уже не вперше бере участь в проекті "Публічний лекторій". Цього разу доповідач поговорив зі слухачами на тему "Роль соціальних мереж у сучасному суспільстві". Тема лекції виявилась дуже актуальною не тільки для семінаристів Київської православної богословської академії, але і для викладачів та гостей, зокрема. В ході лекції слухачі активно задавали питання, на які Євген Кузик з задоволенням відповідав.

Традиційно, наприкінці виступу протоієрей Олександр Трофимлюк подякував Євгену Кузику за цікаву лекцію та вручив подяку КПБА.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.

Повернутися до проекту
Освітні проекти