4 жовтня відбулося урочисте відкриття нового етапу проекту "Публічний лекторій"

15:10 05.10.2018 Освітні проекти
626

4 жовтня в Київській православній богословській академії за участі її ректора, митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія відбулося урочисте відкриття чергового етапу проекту "Публічний лекторій" 2018-2019 рр. Наагадаймо, що проект "Публічний лекторій" - це цикл публічних та безкоштовних викладів з гуманітарних наук, є спільним проектом Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» та Київської православної богословської академії.

Захід відкрив преосвященний владика, який згадав про досягнення минулого сезону та подякував усім, хто долучався до реалізації та розбудови проекту, зокрема, вручивши подяки КПБА лекторам, організаторам та активним слухачам. Серед відзначених подяками гостей були присутні - заслужений економіст України Олександр Сугоняко, доктор філологічних наук, професор кафедри біблійних і філологічних дисциплін Київської православної богословської академії Леся Звонська, голова Всеукраїнської громадської організації «Українське православне братство святого Андрія Первозваного» Олександр Гудима, український актор театру і кіно, актор фільму «Кіборги» В'ячеслав Довженко, доктор наук із богослів’я, професор, перший проректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк, заступник начальника департаменту суспільних комунікацій ТОВ «Перша приватна броварня» Роман Шлапак та інші.

Після урочистої частини з лекцією "Тайм - менеджмент. Особиста ефективність, управління часом" виступив помічник народного депутата України, засновник інформаційної платформи з підтримки медичної реформи "medreform.in.ua", засновник проекту зі збереження навколишнього середовища "Kyivschoolrecycling", співзасновник проекту з популяризації спорту "Runday" Євген Кузик. Його інтерактивна лекція викликала неабияку зацікавленість у слухачів та спонукала до жвавої дискусії.

Наприкінці заходу ректор КПБА, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній подякував Євгену Кузику за цікаву та інтерактивну лекцію.


Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Повернутися до проекту
Освітні проекти