Іван Омелян прочитав у Київській православній богословській академії лекцію «Вплив громадськості на реформи в країні»

10:06 03.06.2019 Освітні проекти
138

30 травня 2019р. у залі вченої ради Київської православної богословської академії (КПБА) відбулась остання в цьому навчальному році публічна лекція в рамках проекту "Публічний лекторій" - спільної ініціативи КПБА та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство».

Публічну лекцію «Вплив громадськості на реформи в країні» прочитав Іван Омелян - тренер з організаційного розвитку громадських організацій та керівник Регіонального напряму РПР.


У своїй лекції Іван Омелян розповів слухачам як громадськість впливає на реформи в Україні, як комунікувати з владою, як впливати на рішення парламентарів та наскільки важлива єдність. Лектор показав на прикладі діяльності коаліції громадських організацій та експертів «Реанімаційний пакет реформ», яка на сьогодні об'єднує 84 громадські організації, що лише об'єднавшись можливо досягти великих результатів та реформ в країні.

Традиційно, наприкінці лекції ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк подякував лектору за цікаву лекцію та вручив подяку від КПБА.

Фото прес-служби КПБА.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.


Повернутися до проекту
Освітні проекти