Доктор юридичних наук Ксенія Смирнова прочитала лекцію в рамках проекту "Публічний лекторій"

12:03 08.03.2019 Освітні проекти
608

7 березня у Київській православній богословській академії(КПБА) в рамках проекту "Публічний лекторій" виступила Ксенія Володимирівна Смирнова - доктор юридичних наук, професор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голова науково-методичної ради ІМВ.

Доповідачка прочитала лекцію на тему "Правове врегулювання відносин України з Європейським Союзом: стан і перспективи".


У своєму виступі Ксенія Володимирівна доступними і простими словами пояснила складний процес взаємин України з Європейським Союзом, який триває уже близько 27 років. Занурюючись в історію доповідачка розповіла чого все починалось і до чого це призвело сьогодні. Поділилася, якими засобами міжнародного права відбувається посилення ролі України на міжнародній арені, а також Ксенія Володимирівна зазначила всю складність виконання всіх умов для повноцінної асоціації з ЄС.На завершення зустрічі проректор із навчальної роботи Київської православної богословської академії Олександр Якович Мирончук вручив Ксенії Володимирівні подяку за проведену лекцію.


Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.
Повернутися до проекту
Освітні проекти