У рамках Публічного лекторію виступила професор Лідія Смола (відео)

17:12 15.12.2017 Освітні проекти
1328

14 грудня цього року в актовій залі Київської православної богословської академії з доповіддю «Комунікація з аудиторією» виступила доктор політичних наук, професор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Лідія Смола. Вона є фахівцем у сфері інформаційно-психологічних впливів, методики пропагандистських та контрпропагандистських кампаній, політичних процесів, іміджмейкінгу та брендингу.

Участь у лекції взяли голова Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» Павло Тарасюк, перший проректор Академії протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, а також запрошені гості.

Насичена і дуже цікава презентація, особиста харизма та енергія лектора справили на слухачів велике враження, а цінні поради фахівця запам’ятаються і, безумовно, багатьом стануть у пригоді.

Лекція відбулася в рамках «Публічного лекторію», який є спільним проектом Київської православної богословської академії та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство». Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави. До таких лекцій залучаються провідні науковці та фахівці з різних дисциплін.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.


Повернутися до проекту
Освітні проекти