Михайло Довбенко виступив з лекцією «Економіка України: проблеми і перспективи»

18:02 02.02.2018 Освітні проекти
1787

1 лютого в актовій залі Київської православної богословської академії за участі її ректора, митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА». З лекцією «Економіка України: проблеми і перспективи» виступив доктор економічних наук, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко. Він є автором багатьох наукових праць, а також книг «Видатні незнайомці», «Сучасна економічна теорія (Економічна нобелелогія)», «Криза економіки – не криза науки».

У ході лекції Михайло Довбенко проаналізував актуальні проблеми і перспективи вітчизняної економіки як з точки зору законодавця, так і з погляду економічної теорії. Він дав оцінку стану економіки України у 2017 році, прогнозував можливість економічного зростання у 2018 році, назвав перспективні галузі та пріоритетні напрями роботи для економічного зростання України.

Відповідаючи на численні запитання, Михайло Володимирович висловив свою думку щодо можливості побудови «українського економічного дива», створення в Україні ферм для майнингу криптовалют, зняття мораторію на продаж землі тощо.

На лекції були присутні та взяли участь у дискусії перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, голова Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» Павло Тарасюк, проректор з наукової роботи протоієрей Віталій Клос, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Лекція продовжила цикл публічних та безкоштовних викладів з гуманітарних наук «Публічний лекторій», який є спільним проектом Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» та Київської православної богословської академії.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Повернутися до проекту
Освітні проекти