Сергій Грабовський виступив на Публічному лекторії в КПБА (відео)

18:12 06.12.2017 Освітні проекти
1686

7 грудня 2017 року в актовій залі Київської православної богословської академії відбулася чергова публічна лекція в рамках «Публічного лекторію», який є спільним проектом Київської православної богословської академії та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство».

З доповіддю «100-річчя Української революції: причини та наслідки» виступив публіцист, політолог, історик, член Координаційної ради Асоціації українських письменників, кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Інституту філософії імені Григорія Сковороди Національної академії наук України Сергій Грабовський.


Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, запрошені гості.

Тема лекції залишається актуальною з огляду на явні історичні паралелі з нинішньою політичною ситуацією. Вона була пізнавальною, цікавою і викликала жваве обговорення слухачів. Після лекції вони активно ставили запитання, а на завершення отримали в подарунок книги Сергія Грабовського.

Метою таких відкритих лекцій є ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Київської православної богословської академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави. До таких лекцій залучаються провідні науковці та фахівці з різних дисциплін.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Повернутися до проекту
Освітні проекти