Лише за рік лекції проекту «Публічний лекторій» відвідали понад 1700 слухачів

12:01 24.01.2019 Освітні проекти
279

За рік до обрання предстоятелем єдиної Української православної церкви владика Епіфаній реалізував унікальний, для православної церкви проект «Публічний лекторій» .

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.

Проект стартував 1 грудня 2017 року. За цей короткий проміжок часу було проведено 26 лекцій з науковцями різних галузей, 3 цікавих зустрічі з представниками кіно та шоу індустрії, залучено до співпраці 23 лектори, а лекції проекту «Публічний лекторій» відвідали понад 1700 слухачів. І це лише початок.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.Повернутися до проекту
Освітні проекти