Професор Петро Масляк прочитав лекцію в КПБА

12:11 30.11.2018 Освітні проекти
533

29 листопада у Київській православній богословській академії в рамках проекту "Публічний лекторій" виступив український науковець, професор кафедри географії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук, громадський діяч, публіцист, письменник Петро Масляк. Професор прочитав лекцію на тему:"Невідома Україна".


Доповідача представив перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк.У своєму виступі лектор повідав слухачам чим багата Україна, чим відома у всьому світі, навів багато неспростованних фактів, які навіть українці, на жаль, не знають про власну країну. Цікава лекція спонукала слухачів на ряд запитань, на які лектор вичерпно відповідав.

Наприкінці виступу перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк подякував Петру Масляку за цікаву лекцію та вручив подяку КПБА.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.


Повернутися до проекту
Освітні проекти