У рамках проекту "Публічний лекторій" виступив доктор юридичних наук Олексій Кресін

12:12 07.12.2018 Освітні проекти
583

6 грудня 2018 року в рамках проекту "Публічний лекторій" у Київській православній богословській академії (КПБА) стартував курс лекцій Олексія Кресіна на тему "Правові моделі Української державності 17-18 ст. у договорах із східноєвропейськими державами". Олексій Веніамінович Кресін є доктором юридичних наук, старшим науковим співробітником Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

У першій доповіді свого курсу, який складається із трьох лекцій, Олексій Кресін розповів про правові моделі Української державності 17-18 ст. у договорах із Річчю Посполитою.

Участь у лекції взяли перший проректор Академії протоієрей Олександр Трофимлюк, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, а також запрошені гості.


Нагадаймо, що наступні лекції Олексія Кресіна відбудуться 13 та 20 грудня.

Проект відкритої освітньої програми «Публічний лекторій» є спільною ініціативою КПБА та створеного Андрієм Мацолою Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство», що має два основні завдання – з одного боку, залучення до прочитання лекцій студентам КПБА провідних науковців або визнаних експертів зі світських навчальних закладів та інституцій; з другого боку – «Публічний лекторій» надає безкоштовну можливість кожній людині прослухати публічну лекцію, а також ознайомитись з діяльністю Київської православної богословської академії.
Повернутися до проекту
Освітні проекти