«Релігійні конфлікти у добу незалежності» - зустріч з Олександром Гудимою

19:02 16.02.2018 Освітні проекти
1294

15 лютого в рамках «Публічного лекторію» у Київській православній богословській академії відбулася зустріч з Олександром Гудимою. Тема зустрічі – «Релігійні конфлікти у добу незалежності».

Олександр Васильович Гудима - народний депутат України І скликання, голова Всеукраїнської громадської організації «Українське Православне Братство Святого Апостола Андрія Первозваного», почесний громадянин Луцька.

Участь у заході взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, запрошені гості.

Тема релігійної конфліктології залишається нині актуальною і викликає значний резонанс у суспільстві. У ході зустрічі Олександр Гудима розповів про буремні події 1989-1994 років на Волині, в Києві та інших містах України, активним учасником яких він був, а також про інші важливі події новітньої історії України, на які він мав вплив. Розповідь Олександра Гудими зустріла зацікавлення з боку студентів та викладачів академії.


Цикл публічних та безкоштовних викладів з гуманітарних наук «Публічний лекторій» є спільним проектом Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» та Київської православної богословської академії.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Повернутися до проекту
Освітні проекти