Зустріч з творчою групою фільму «Кіборги»

19:03 02.03.2018 Освітні проекти
1264

1 березня в рамках «Публічного лекторію» відбулася зустріч студентів та викладачів Київської православної богословської академії з режисером, акторами та творчою групою фільму «Кіборги». У заході взяли участь також численні гості Академії.

Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній у своєму слові підкреслив ті важливі риси, якими наділені українські захисники: «Якщо людина по-справжньому любить свій народ і свою Батьківщину, то вона не боїться ніяких випробувань, стає безстрашною і непереможною. Саме такою любов’ю переповнені серця наших Героїв, які продемонстрували надлюдські, я б сказав надприродні, можливості, через що сам ворог прозвав їх «кіборгами» - сказав владика.


Також до усіх присутніх в залі звернувся голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Учасники зустрічі переглянули уривок з фільму «Кіборги» після чого відбулось спілкування з учасниками бойових дій у Донецькому аеропорті та акторами фільму.

Режисер фільму «Кіборги» пан Ахтем Сеїтаблаєв розповів як створювалась ця стрічка. Своїми історіями та досвідом поділилися також актори фільму: В’ячеслав Довженко (позивний «Серпень»), Роман Ясиновский («Гід»), Андрій Ісаєнко («Субота»).

Консультували кіношників військові, зокрема, заступник командира 93-ї ОМБр, український воїн, який брав участь у важких боях за ДАП у вересні 2014-го Кирило Недря («Доцент»). Цього вечора пан Кирило також був присутній на зустрічі і ділився своїми спогадами про бої за аеропорт.

Як пояснюють автори фільму, образи героїв – збірні. Їх прототипами стали реальні кіборги, чиї історії були художньо втілені у сценарії фільму.

Студенти КПБА та гості Академії, які ставили режисеру та акторам питання, мали можливість отримати в подарунок плакати та флаєри з автографами акторів, а також робили спільні фото на згадку про цю незабутню зустріч.

Цикл публічних та безкоштовних викладів з гуманітарних наук «Публічний лекторій» є спільним проектом Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» та Київської православної богословської академії. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про освітні проекти Андрія Мацоли, стати їх учасником або допомогти в їх реалізації як волонтер, будь ласка, авторизуйтесь на сайті через соціальну мережу Facebook

Повернутися до проекту
Освітні проекти