Луганчани дякують за книги для дітей і педагогів

Наприкінці 2017 року громадська організація «Українські книги – у школи» вчергове відправила три комплекти книжок на схід України, в Луганську область. А цими днями отримала щиру подяку від луганчан.

Відома громадська діячка, волонтер зі Станиці Луганської Світлана Свєтікова від імені усього прифронтового Станично-Луганського району, районного відділу освіти, дітей та педагогів висловила величезну вдячність керівнику ГО «Українські книги – у школи» Павлу Тарасюку за три коробки книг, які були передані дітям у школи Валуйського і Вільхового. Це старанно підібрані книги – історичні, сучасних авторів, програмові твори. Особливу вдячність викликали посібники «Сучасне патріотичне виховання в школах України», необхідні педагогам району. Вони дякують за турботу про дітей Луганщини, адже це наше майбутнє!

Нагадаємо, що програма «Українські книги – у школи», вже другий рік наповнює шкільні і дитячі бібліотеки якісною україномовною літературою завдяки постійній спонсорській підтримці Андрія Мацоли, який добре розуміє важливість виховання освіченої і патріотичної молоді.

Діяльність громадської організації, яка починалась з наповнення українськими книжками шкільних бібліотек Києва, тепер розгорнулась на інші області нашої країни, і вона продовжується. Бажаючі долучитися до цього проекту можуть зробити це на сторінці «Розвиток громадянського суспільства».

Повернутися до проекту
Розвиток громадянського суспільства