У Видубицькому монастирі відбулась зустріч з відомою волонтеркою Світланою Свєтіковою

22 травня на території Видубицького монастиря відбулась зустріч з відомою громадською діячкою, головою відокремленого підрозділу ГО «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів антитерористичної операції та бойових дій», волонтером зі Станиці Луганської Світланою Свєтіковою. На зустрічі були присутні керівник Департаменту соціальних комунікацій Першої приватної броварні, голова ГО «Українські книги – у школи» Павло Тарасюк, член спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій "СУВІАТО" Сергій Харькін , заступник керівника Департаменту соціальних комунікацій ППБ Роман Шлапак, керівник ГО «Українські книги – у школи» Ірина Кукса .

Світлана Свєтікова людина, яка творить історію, сьогодення і майбутнє України, вона щодня робить внесок у розбудову мирного життя та наближення до перемоги. Вона очевидець всіх подій на Сході України. Життя під час війни показало волонтерці, що Україна єдина і силу духу українського народу не зламати.

"До війни я не знала, що у мене стільки любові до України. Я готувалася до спокійної старості і навіть чекала її. А тепер щодня встаю з вірою, що ми будемо жити в єдиній і мирній державі і це дає мені сили боротися далі", - розповідає Світлана Свєтікова.

Під час зустрічі пані Світлана розповіла про реальну ситуацію в Станиці Луганській, про настрої жителів та події, які відбуваються на окупованих територіях. Велику увагу волонтерка приділяє роботі з дітьми. Світлана ініціювала створення Дитячого Парламенту при РДА, допомагає дітям просувати та відстоювати проекти необхідні для їхнього села чи містечка. До прикладу, місцеві депутати уже підтримали проект "Шкільний автобус дітям" і тепер діти мають можливість їздити до школи, а не ходити пішки щодня по 8 км. Пані Світлана переконана, що такі ініціативи потрібно продовжувати, щоб не втратити молоде покоління українців. Також Світлана Свєтікова розповідала про тяжку інформаційну боротьбу з ворожими і окупованими ТВ, які працюють 4-й рік на окупованих територіях, про те що в Станиці не транслюється жоден український телеканал та є всього 2 українських радіо.

Наприкінці зустрічі Павло Тарасюк подякував Світлані Свєтіковій за активну проукраїнську позицію та щоденну боротьбу за єдність та цілісність України. "Дякую, пані Світлано, за Ваш магнетичний Приклад; за радість спілкування і співпраці з Однодумцем! Ви по-справжньому надихаєте!", - зазначив Павло Тарасюк.

Повернутися до проекту
Розвиток громадянського суспільства