Андрій Мацола очолив меценатську раду благодійного фонду "Митрополичий Фонд Православної Церкви України"

Днями стало відомо, що відомий український громадський діяч Андрій Мацола очолив меценатську раду благодійного фонду – "Митрополичий Фонд Православної Церкви України". Про це Андрій Мацола написав у себе на сторінці у facebook.

"Кожна свідома людина, кожна відповідальна компанія має ділитися частиною свого успіху з іншими – підтримувати проекти, які покращують життя громади чи суспільства в цілому. Таке моє глибоке переконання. У моєму житті сталося так, що особливо тепло я ставлюся до Української Церкви. І вже понад 10 років підтримую її освітні та культурно-історичні проекти. Нещодавно Митрополит Епіфаній створив благодійний фонд – "Митрополичий Фонд Православної Церкви України". Це приємна новина, і несподіванкою для мене стало те, що особисто Блаженнійший Епіфаній запропонував мені очолити меценатську раду свого фонду. Довірив згуртувати інших меценатів для реалізації нових масштабних благодійних ініціатив Православна Церква України.

Я переконаний, що Митрополичий Фонд стане каталізатором відчутних змін і зрушень в сучасній Україні. Його мета – надихнути українців розбудовувати та розвивати Україну та Українську Церкву. Саме тому Фонд опікуватиметься не тільки церковними благодійними проектами. Місія значно ширша – покращувати імідж України за кордоном, популяризувати українські цінності, відкривати нові можливості й сприяти добрим справам на всеукраїнському й міжнародному рівнях.

І, що дуже важливо для меценатів, Фонд працюватиме прозоро, за найкращими міжнародними стандартами. Один з головних принципів – відповідальність перед благодійниками й меценатами. Щороку Фонд звітуватиме про свою діяльність та проходитиме перевірку однією з 10 топових аудиторських компаній світу.

Сьогодні разом з офіційною делегацією ПЦУ прилетів до США, де вже заплановано низку зустрічей з громадськими діячами, політиками, місцевою українською громадою, бізнесменами, представниками державних інституцій. Презентуємо Фонд та ідеї перших проектів. Починаємо працювати", - зазначив Андрій Мацола.

Повернутися до проекту
Відродження духовної спадщини