Жеребкування Євро-2020

10:12 02.12.2019 Вірні збірній
364

У суботу, 30 листопада, в румунському Бухаресті відбулося жеребкування групового етапу фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Про це, відразу після події зробив допис на своїй сторінці у facebook віце-президент Української Асоціації Футболу - Андрій Мацола:

"Щойно в Бухаресті відбулося жеребкування ЄВРО 2020. Україна потрапила до групи С разом з Нідерландами та Австрією, ще одного суперника дізнаємося в березні 2020 року. Матчі української збірної відбудуться 14, 18 і 22 червня в Амстердамі та Бухаресті. Тож вже зараз можна розпланувати свій наступний футбольний рік :)

За ці три роки з'явилася добра традиція: там, де збірна, там і #вірні_збірній. Вболівальники фан-руху вже об’їхали майже 10 країн Європи разом з улюбленою командою. А це тисячі кілометрів. Ми були поряд в часи тріумфів і в часи падінь, ми разом ділили радість перемог і гіркоту поразок. Це були чудові три роки.

За цей час зросла наша збірна й зріс фан-рух. Пригадую перший виїзд #вірні_збірній у Хорватію. Синьо-жовтий Загреб: від центру міста до гостьових трибун «Максиміру» - всюди були наші фани. Далі Фінляндія, Ісландія, Чехія, інші країни і стадіони.

2019 рік був особливо яскравим і для української команди, і для її вболівальників. Збірна непереможеною пройшла відбір і потрапила на ЄВРО 2020. І «Вірні збірній» знову були поряд.

Завдяки нашій згуртованості й вірності своїй команді УЄФА надала фанам #вірні_збірній першочергове право придбання квитків на матчі ЄВРО 2020 за участю України. Скористатися цим правом можна до 3 грудня 2019 року тут http://bit.ly/euro2020t

І ще одна хороша новина: на відміну від інших країн, де члени фан-клубів збірних команд мають право придбати лише один квиток, фани «Вірні збірній» можуть придбати два квитки на кожен матч групового етапу за участю збірної України. Тож вболівальники фан-руху можуть придбати квитки собі та друзям, щоб наша підтримка в Європі була ще гучнішою та масштабнішою.

Цього року команда України ввійшла в ТОП10 кращих команд континенту. Відчуваю, що наш яскравий виступ на відборі – це був анонс того, як збірна покаже себе на чемпіонаті. Попереду нові матчі, тож давайте разом підтримаємо Україну на головній футбольній події 2020 року!"

Повернутися до проекту
Фан-рух «Вірні збірній»