Анастасія Браткова прочитала у КПБА публічну лекцію "ЗМІ. Що потрібно знати про журналістів, щоб говорити з ними однією мовою"

17:10 19.10.2018 Освітні проекти
316

18 жовтня у Київській православній богословській академії в рамках проекту "Публічний лекторій" лекцію прочитала Анастасія Браткова - директор та власниця PR assistant agency, яке займається стратегічним піаром людей та організацій, що змінюють Україну. Тема лекції була "ЗМІ. Що потрібно знати про журналістів, щоб говорити з ними однією мовою".


Доповідачку представив перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк.

Лекторка розповіла слухачам про роботу з журналістами, про роботу з блогерами, що таке піар та поділилася лайфхаками, як його зробити успішним. Анастасія Браткова має 10-річний досвід роботи журналістом та редактором у топових друкованих ЗМІ України, серед клієнтів її агенції є: ТОП-експерт з кібербезпеки та айтішник з українського списку Forbes Олександр Кардаков; бізнесмен, поет, актор, продюсер власного театру та меценат, який рятує українських дівчат хворих на анорексію та булімію Олександр Меламуд; Асоціація Діджитал Юкрейн - організатор Першої конференції щодо результатів реформ протягом 25-річної співпраці України та США за участі IVLP випускників (за підтримки посольства США в Україні) та багато інших.

Участь у лекції взяли викладачі, аспіранти і студенти КПБА, а також запрошені гості.

Раніше публічні лекції у Київській православній богословській академії прочитали тренер з розвитку особистих навичок Іван Омелян, помічник народного депутата України, засновник інформаційної платформи з підтримки медичної реформи "medreform.in.ua" Євген Кузик, відомий український журналіст, політтехнолог, радник Президента України Олег Медведєв, професор університету св. Фоми Аквінського (Сент Пол, Мінесота, США), президент і засновник Міжнародного православного богословського товариства Павло Гаврилюк та інші.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, щоб дізнатись про наступні публічні лекції.

Повернутися до проекту
Освітні проекти